— Vybavení —

4+1 s maximální kapacitou 8 lůžek + dětská postýlka (3x2lůžko, 2x1lůžko) 

Ložnice:

Chalupa disponuje třemi ložnicemi. První krásná levandulová ložnice se nachází v přízemí, je vybavena manželskou postelí (2l) a dětskou dřevěnou postýlkou. Další ložnice tzv. modrá je umístěna v prvním patře s jednou manželskou postelí (2l) a s 2x samostatným jednolůžkem (1l). V malém podkroví ve štítu v  tzv. růžové ložnici (určena jen na spaní)  je k dispozici další manželská postel (2l) + 1x dětská přistýlka.


Kuchyň:

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, která uspokojí každou hospodyňku (nový el. sporák se sklokeramickou deskou a el. troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).


Sociální zařízení:

V přízemí hned vedle kuchyně a levandulové ložnice je situována prostorná koupelna, Je vybavena sprchovým koutem a navazuje na ni samostatné WC.


Obývací pokoj:

V přízemí dále naleznete velkou, stylově zařízenou, společenskou místnost s TV, velkým jídelním stolem a rozkládacím gaučem (1,5-2l).


Topení je v celém objektu zajištěno pomocí kamen na pevná paliva (uhlí, dřevo), která jsou pro Vás k dispozici v garáži. 


Zahrada:

K chalupě náleží pěkná rozlehlá zahrada, kde si každý přijde na své. Máte zde možnost libovolného sportovního vyžití (badminton, fotbal, volejbal aj.), děti především ocení nafukovací bazén a dětské pískoviště a pro rodiče je připraveno příjemné zahradní posezení s grilem.


Parkování a doprava:

3x přírodní parkovací místo u objektu. Posledních 300 m je příjezd po nezpevněné cestě.


Potraviny a restaurace jsou vzdáleny cca 2 km od chalupy v obci Nekoř. Větší supermarket Quanto s výborným pečivem (doporučujeme) se nachází v  Letohradě (cca 8 km) aj.


Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.  


!!! kouření uvnitř chalupy není povoleno !!! Děkujeme za pochopení. .